Opis


Chcesz zamówić piękne kwiaty z dostawą do domu? Zależy Ci na tym, aby bukiet został wykonany ze świeżych roślin i aby zostały one dostarczone w wyznaczonym terminie do wybranej przez Ciebie osoby? Polecamy Ci w takim razie zapoznać się z ofertą internetowej kwiaciarni TylkoKwiaty.pl na dostarczenie kwiatów za pośrednictwem wykwalifikowanego kuriera. Ich usługi dostępne są w wielu miastach Polski oraz za granicą. Dzięki temu gdziekolwiek będziesz i pod jakikolwiek adres będziesz chciał wysłać kwiaty, możesz na nich liczyć! 
Nie zwlekaj. Jeśli interesują Cię przepiękne słoneczniki z wysyłką lub oryginalnie zapakowane w ozdobne pudełko róże, to koniecznie zajrzyj na stronę tylkokwiaty.pl i sprawdź dokładnie ich ofertę. Wybierz interesujące Cię kwiaty i złóż zamówienie z dostawą pod wskazany adres. Taki prezent na pewno sprawi mnóstwo radości bliskiej Ci osobie, którą postanowisz obdarować.

Utworzono: 2018-08-21

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: TylkoKwiaty.pl
Adres: Aleje Jerozolimskie 89
Telefon: +48 32 441 61 31
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-001

OPINIA


Dnia 2019-05-16 12:34:43 cistof napisał:
Bukiet zamówiony w tej kwiaciarni internetowej okazał się dobrym pomysłem! Moja żona była zaskoczona i zachwycona taka niespodzianką z okazji urodzin. :)
Ocena: 3

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYIQ Garden

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Szyj po swojemu Agnieszka Borowska© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl