Opis


Firma Presente proponuje swoim klientom zaawansowany kurs programu PowerPoint. Szkolenie tego typu umożliwia każdej osobie, która miała już styczność z tym niezawodnym programem, na znaczne rozszerzenie swoich umiejętności. W programie kursu znajduje się zarówno część teoretyczna - czyli najważniejsze informacje odnośnie tworzenia oryginalnych prezentacji, a także praktyczna, w ramach której każdy uczestnik będzie mógł przetestować odpowiednio wcześniej zdobytą wiedzę.

Obsługa tego programu jest obecnie naprawdę ważna - tworzone przy jego pomocy prezentacje stanowią bowiem nieocenioną pomoc podczas różnego rodzaju konferencji czy spotkań biznesowych.

Więcej szczegółowych informacji na temat proponowanych kursów każdy zainteresowany odnajdzie bez problemu pod adresem internetowym presente.pl. 

Utworzono: 2018-12-11

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Presente Design
Adres: Nauczycielska 8
Telefon: 509580927
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-381

OPINIA


Dnia 2019-04-10 14:44:42 saritofe napisał:
Dzięki temu, że wziąłem udział w szkoleniu z PowerPointa, moje prezentacje przestały być sztampowe i zaczęły się podobać na konferencjach. Szkoda tylko, że tak późno się zdecydowałem, bo mógłbym znacznie wcześniej poszerzyć swoje kompetencje związane z tym narzędziem.
Ocena: 4

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYThe Winners Mental Training Sp. z o. o.

DetoksVIP

lgme.pl© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl