Opis


Przewożenie towarów i produktów na paletach wiąże się z ryzykiem wynikającym ze słabej stabilności umieszczonych na nich przedmiotów, które nie przylegają całą podstawą do desek. Może być to źródłem uszkodzeń, szczególnie jeśli przewożone towary cechują się delikatnością i są wykonane z wrażliwych materiałów. Jak temu przeciwdziałać? Rozwiązanie okazuje się prostsze, niż można się spodziewać, a są nimi przekładki kartonowe oferowane przez firmę Gamar.

Przekładki wykonane z trwałej tektury falistej umieszczane są pomiędzy transportowanymi przedmiotami a paletą. Dzięki temu towary i produkty stoją stabilnie i nie przewracają się ani też nie brudzą poprzez kontakt z deskami. Przekładki kartonowe, o których można więcej przeczytać na stronie internetowej Gamar-Kartony.pl, są polecane hurtownikom i handlowcom zajmującym się sprzedażą wysyłkową.

Utworzono: 2019-01-19

Zdjęcie


MapaADRES

Nazwa: Gamar sp. z o.o. s.k.
Adres: Świerkowa 13
Telefon: +48 58 536 1589
Miejscowość: Pelplin
Kod pocztowy: 83-130

OPINIA


Dnia 2019-03-28 13:31:35 southa napisał:
Produkty sygnowane marką Gamar, to dobrze wykonane kartony paletowe czy przekładki. W mojej firmie zajmującej się logistyką bardzo sobie chwalimy te produkty.
Ocena: 5

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYCompte For-Tech

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

rehabilitacjawroblewski© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl