Opis


Mazowieckie Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej OPRA-MED jest pierwszym tego typu podmiotem leczniczym w Polsce. Pracujący tam lekarze łączą wiedzę akademicką z kilkunastoletnim dorobkiem medycyny komplementarnej, a proponowane przez nich terapie konkretnych chorób mają charakter holistyczny.

W ten sposób w placówce jest przeprowadzane m.in. leczenie chorób autoimmunologicznych w Warszawie. Specjaliści z centrum do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, przeprowadzając dogłębną analizę. Są otwarci na naturalne metody, takie jak: dietoterapia, biorezonans, ziołolecznictwo oraz akupunktura. Leczenie wspierają i kontrolują szczegółową diagnostyką laboratoryjną.

Do placówki mogą zgłosić się m.in. pacjenci z takimi chorobami autoimmunologicznymi, jak: reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Hashimoto oraz toczeń rumieniowaty układowy. Centrum oferuje również pomoc osobom, które czują się źle, ale nie wiedzą co im dolega. Tacy pacjenci w pierwszej kolejności są kierowani na dokładne badania diagnostyczne, a następnie pozostają pod opieką odpowiednich specjalistów.

Utworzono: 2019-03-05

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej
Adres: Nike 29
Telefon: 537 472 947
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-442

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYIQ Garden

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

TylkoKwiaty.pl© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl