Opis


Osrodek.wielspin.pl organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży, dorosłych i osób starszych. Profesjonalna kadra dba, by podopieczni ośrodka byli zadowoleni z zabiegów, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ośrodek jest wyposażony w nowoczesnej klasy sprzęt, a goście mają do dyspozycji m.in. kryty basen, siłownię, hydromasaż, saunę, kręgielnie, bilard czy kawiarenkę. Jest to szczególnie dobra opcja dla opiekunów, którzy mogą w czasie przeprowadzanych zabiegów odpocząć i podzielić się z innymi doświadczeniem w sprawowaniu opieki nad chorym.

Plan turnusów rehabilitacyjnych na rok 2020 dostępny jest na stronie ośrodka. W cenę wliczone jest wyżywienie i nocleg, a w przypadku dużego obłożenia goście mają do swojej dyspozycji domki, które pomieszczą aż 190 miejsc noclegowych.

Oferta ośrodka skierowana jest do osób, które cierpią m.in. na schorzenie kręgosłupa, przebyli już niejedno leczenie z powodu problemów z układem krążenia, układem oddechowym, a także dla opiekunów osób niepełnosprawnych, poruszających się z różnych powodów na wózku lub potrzebujących pomocy w chodzeniu.

Utworzono: 2019-03-19

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: WIELSPIN Sp. z o.o.
Adres: Jeziorna 16
Telefon: 67 262 09 00
Miejscowość: Wągrowiec
Kod pocztowy: 62-100

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYHamulcesklep.pl

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

SENSE consulting© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl