Opis


Spokojne, geometryczne formy znajdą zastosowanie w pokojach dziecięcych. Oferowany przez firmę Noti model pufy Rollo to gratka dla maluchów, które z trudem mogą usiedzieć w jednym miejscu. Stonowana kolorystyka wpasuje się w każde wnętrze, a miły dla oka wzór przypominający swoim wyglądem przyjaznego stworka może służyć dzieciom jako towarzysz zabaw, skutecznie absorbując ich uwagę. Dostępne są modele w dwóch wersjach: z jednym lub dwoma oczami.
Firma noti.pl posiada również w ofercie designerskie krzesła, które są dostępne w dwóch wysokościach, a także znane wszystkim hokery, które będą pasować do kawiarni, pubów czy barów. Wykorzystywane materiały, w tym filc, sprawiają, że krzesło można idealnie dobrać do określonych potrzeb.
Inne krzesła dostępne w ofercie można zastosować w jadalni czy w gabinecie. Projektanci, tworząc meble o ponadczasowej elegancji, nie zapomnieli o najważniejszym, czyli o komforcie ich użytkowania. Każde krzesło jest zaprojektowane z chęcią zaspokojenia różnych potrzeb klientów, a staranne wykonanie zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.

Utworzono: 2019-02-23

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Noti Sp. z o.o.
Adres: Sowia 19
Telefon: 48 61 89 66 480
Miejscowość: Tarnowo Podgórne
Kod pocztowy: 62-080

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYHamulcesklep.pl

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

SENSE consulting© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl