Opis


Wspinaczka górska to bez wątpienia coś więcej niż aktywność fizyczna. To pokonywanie własnych słabości, hartowanie ducha, obcowanie z pierwotną naturą ukształtowaną w taki sposób, że budzi jednocześnie grozę i podziw. A przede wszystkim — to ekstremalne przeżycia na wielką skalę. Jeśli lubisz się wspinać albo myślisz o tym, ale nie wiesz, jak zacząć, wejdź na stronę rockice.pl. Znajdziesz tam sprzęt niezbędny do uprawiania wspinaczki ściankowej i alpinistyki.

Szeroki wybór asortymentu pozwoli dopasować produkty do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie znajdują się przedmioty wyłącznie renomowanych producentów znanych na całym świecie takich marek jak Rock Empire, Black Diamond, La Sportiva, Totemcams i wiele innych. W szerokiej i starannie wyselekcjonowanej ofercie znajdują się czekany, haki i spity, uprzęże, odzież ochronna oraz inne niezbędne w terenie akcesoria. 

Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z obsługą sklepu, którą tworzą miłośnicy sportów ekstremalnych. Oni wiedzą, jak ważny jest odpowiedni strój, dobrze dopasowane buty wspinaczkowe i niezawodny sprzęt.

Utworzono: 2019-05-11

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Rockice
Adres: Grudzieniec 12
Telefon: 618437688
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-601

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYHamulcesklep.pl

Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński

SENSE consulting© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl