Opis


Jeśli zawsze byłaś aktywna, spodziewasz się, że w czasie ciąży będzie podobnie. O ile nie ma ku temu przeciwwskazań – możesz pracować, uprawiać sport i żyć jak dotychczas, bez zmiany przyzwyczajeń. Z tą jednak różnicą, że teraz musisz myśleć za dwoje.

Nie wyobrażasz sobie rezygnować z pracy na czas ciąży? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, przyjdzie taki moment, że będziesz zmuszona zmienić garderobę. I tutaj z pomocą przychodzi sklep online mojbrzuszek.pl. Ubrania ciążowe dostępne w ofercie zapewnią Ci komfort i wygodę, a przy okazji, ładnie podkreślą brzuszek. Dodatkową ochronę przed zimnem zapewnisz mu, zakładając pas ciążowy bezuciskowy polskiego producenta PeeKaBoo.

Szeroki asortyment sklepu został wzbogacony o produkty dla matek karmiących i oczekujących, dlatego możesz mieć pewność, że są wykonane z materiałów delikatnych dla ich wrażliwej skóry. Możesz wybierać spośród wielu eleganckich spódnic, sukienek, bluzek i swetrów, i łączyć je w stylowe zestawy. Zachowując równowagę między pracą a życiem prywatnym, zabaw się w grę słowną z pomocą t-shirtów ze śmiesznym nadrukiem.

Utworzono: 2019-07-10

Zdjęcie


MapaADRES

Nazwa: Mójbrzuszek.pl
Adres: Młynki 15
Telefon: 798 025 018
Miejscowość: Wodynie
Kod pocztowy: 08-117

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYIQ Garden

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

TylkoKwiaty.pl© Copyright 2019 - nobodysperfect.pl