Opis


Trwałe i solidne konstrukcje stalowe doskonale sprawdzają się jako hale magazynowe, rolnicze, sportowe, przemysłowe oraz produkcyjne. Takie budowle nie tylko są wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia i niekorzystne działanie opadów, wiatru i promieni słonecznych, ale także wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością i pełnym bezpieczeństwem.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku, niezwykła precyzja i dokładność, wykorzystywanie najlepszych materiałów pochodzących od sprawdzonych, polskich dostawców oraz maksymalne dostosowanie projektów do indywidualnych wymagań i oczekiwań poszczególnych klientów to tylko jedne z wielu zalet, które wyróżniają firmę SOLID HALE. Zakład projektuje i wykonuje znakomite hale stalowe. Gotowe projekty takich wiat, pełen zakres świadczonych usług oraz wszelkie szczegóły dotyczące współpracy znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Utworzono: 2019-09-18

Zdjęcie


MapaADRES

Nazwa: SOLID HALE Sp. z o.o.
Adres: Młochowska 88
Telefon: 508 143 635
Miejscowość: Młochów
Kod pocztowy: 05-831

OPINIA


Dnia 2019-11-13 13:07:57 igrat napisał:
Jak hale magazynowe to tylko od nich! Uważam, że to najlepsi fachowcy w branży - ich konstrukcje słyną z trwałości i solidności. :)
Ocena: 3

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYOśrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski

Dom opieki "Zacisze"© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl