Opis


Właśnie podpisałeś umowę z zagranicznym kontrahentem na szycie odzieży dla dzieci i musisz poszerzyć swój park maszynowy, dlatego szukasz firmy, która oferowałaby niedrogi sprzęt w dobrej jakości? Zajrzyj zatem na stronę maszyny-szwalnicze.pl, gdzie znajdziesz najróżniejsze maszyny szwalnicze od renomowanych producentów światowych charakteryzujące się przede wszystkim:

  • intuicyjną, prostą obsługą,
  • niezawodnością,
  • bezawaryjnością.

Dzięki współpracy z tym sklepem będziesz mieć łatwym dostępem do części i akcesoriów, ponieważ przedsiębiorstwo to prowadzi także serwis maszyn, które samo sprzedaje.

Poza maszynami szwalniczymi możesz tam także nabyć najróżniejsze akcesoria prasowalnicze i krawieckie najlepszej jakości za rozsądną cenę. Jest to przedsiębiorstwo działające na rynku już od bardzo wielu lat, które doskonale zna potrzeby swoich klientów, dlatego prowadzi także serwis i naprawę sprzętu, jak również sprzedaż wszystkich części zamiennych. Kupując tutaj dowolną maszynę, możesz liczyć na fachowy instruktaż, a także pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, jeżeli miałbyś z tym problem. 

Utworzono: 2020-03-09

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
Adres: Niska 3
Telefon: 601827771
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-666

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYNZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Technik CNC

Top Design© Copyright 2024 - nobodysperfect.pl