Opis


Białe zęby są zdecydowanie estetyczne, a nawet piękne, kiedy więc nie można pochwalić się ich naturalną bielą, bo na przykład została ona przyćmiona przez palenie papierosów albo picie dużych ilości kawy, warto zdecydować się na wybielanie. Lepiej jednak nie wykonywać tego zabiegu samodzielnie, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia szkliwa i pojawienia się niezwykle uciążliwej nadwrażliwości zębów. Znacznie bezpieczniej będzie poddać się profesjonalnemu zabiegowi, który wykona doświadczony w tej dziedzinie stomatolog. Takie zabiegi oferuje dentysta z Białegostoku, przyjmujący w gabinecie Medica Dental.

Zgłoszenie się do tego miejsca daje gwarancję, że uda się osiągnąć śnieżną biel w każdym przypadku, nawet gdy zęby są mocno poszarzałe lub zżółknięte. Efekt będzie olśniewający, co podniesie pewność siebie i zachęci do uśmiechu.

Jednocześnie zabieg ten, wykonywany w ściśle kontrolowanych warunkach, przez kompetentnego lekarza, jest w pełni bezpieczny dla zębów. Tylko takie rozwiązanie jest dobre, biorąc pod uwagę i wygląd, i zdrowie uzębienia.

Utworzono: 2020-05-06

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan
Adres: Familijna 65
Telefon: (085) 676 25 88
Miejscowość: Białystok
Kod pocztowy: 15-157

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYTECHMASZ - Cezary Kalinowski

Technik CNC

Top Design© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl