Opis


Na stronie internetowej unilog.eu przedsiębiorcy mogą zapoznać się z ofertą firmy spedycyjnej, która zajmuje się organizacją przewozu ładunków standardowych, drobnicowych oraz ponadnormatywnych. Co więcej, podmiot dysponuje własną Agencją Celną, więc wszelkie procedury urzędowe są realizowane błyskawicznie. Ładunki oczekujące na odbiór przez klientów mogą być składowane w jednym z należących do podmiotu magazynów. Tam pracownicy przepakują towary, nakleją nowe etykiety.

Oferta obejmuje transport międzynarodowy morski z Trójmiasta do wielu miejsc na świecie. Należy podkreślić, że przedsiębiorstwo oferuje bezpośrednie połączenie z Szanghajem, Tajwanem, Ningbo oraz Shenzhen. Co więcej, firma ma możliwość wystawiania konosamentu spedytorskiego (wzór FIATA). Poza tym podmiot zajmuje się spedycją lotniczą, drogową oraz kolejową (Nowy Jedwabny Szlak).

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji każdego zlecenia.

Utworzono: 2022-03-02

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Uni-logistics Sp. z o.o.
Adres: Polska 19
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-339

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYCompte For-Tech

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Drukarnia Amicus© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl