Opis


W ofercie marki Bizuu znaleźć można stroje idealne na co dzień, jak i nieszablonowe propozycje dla kobiet lubiących bawić się modą, ubrania na wielkie wyjścia i do noszenia podczas zwyczajnych sytuacji, a nawet uprawiania sportu. Do tej drugiej kategorii zaliczają się między innymi legginsy i bluzy, zapewniające najwyższą wygodę i pozwalające na zachowanie swobody w każdej sytuacji - a jednocześnie świetnego wyglądu.

Klientki nabywają te stroje z myślą o aktywnościach fizycznych, ale też noszeniu ich w domowych pieleszach. Do tego drugiego zastosowania idealna jest między innymi bluza welurowa, która przyjemnie otula ciało. Firma oferuje oczywiście produkty najwyższej jakości, wykonane z doskonałych materiałów, można zatem mieć pewność, że bluza posłuży długi czas i stale będzie prezentowała nienaganny stan.

Bluzy znaleźć można w wielu wariantach kolorystycznych. Najwięcej jest propozycji czarnych, uniwersalnych, ale znajdzie się też ubiory w pastelowym błękicie czy modnym beżu albo różu.

Utworzono: 2023-01-27

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Bizuu Sp. z o.o. sp.k
Adres: Piekary 12
Telefon: +48 535 640 570
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-823

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYTrekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Ogrodowa 12 – Conference Center

Detoks Narkotykowy© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl