Opis


Budowa tradycyjnej hali przemysłowej jest kosztowna i czasochłonna, więc każdy przedsiębiorca powinien rozważyć skorzystanie z usługi firmy Hale Namioty S.C. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowaną ofertą, która zadowoli nawet wyjątkowo wymagających.

 

Proponowane przez nie konstrukcje są szybkie w montażu, nie wymagają fundamentów oraz można je w łatwy sposób rozbudować, wydzielić przestrzeń na pomieszczenia socjalne czy boksy. Pracownicy mogą zamontować dowolną liczbę okien, drzwi i oświetlenia. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia specjalnego dachu przepuszczającego promienie słoneczne, dzięki czemu namiot nie wymaga doświetlenia w czasie dnia. Usługa obejmuje projektowanie, transport i montaż.

Ponadto oferta obejmuje hale namiotowe na wynajem w przystępnych cenach. Przedsiębiorcy mogą wypożyczyć konstrukcje na kilka tygodni, miesięcy lub jeszcze dłuższy czas. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie firmy.

Utworzono: 2023-04-17

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Hale Namioty S.C
Adres: Lipowa 6
Telefon: 881 440 262
Miejscowość: Stęszew
Kod pocztowy: 62-060

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYTrekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Ogrodowa 12 – Conference Center

Detoks Narkotykowy© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl