Opis


W internetowej aptece znaleźć można różnego rodzaju leki i suplementy diety, jednak tym, w czym specjalizuje się Urtica, są środki homeopatyczne. Ich naturalny skład, skutkujący dużym bezpieczeństwem stosowania, powoduje, że cieszą się one coraz większą popularnością. Wybierające je osoby doceniają też fakt, że czasami jednego środka można używać na różne dolegliwości, co jest ekonomiczne i zwyczajnie wygodne - nie trzeba mieć apteczki pełnej leków.

Najczęściej jednak można spotkać tego rodzaju preparaty na objawy przeziębienia i grypę. Co ważne, sięgać po nie mogą nawet dzieci oraz kobiety ciężarne. Apteka oferuje między innymi środki na kaszel czy na zapalenie oskrzeli, homeopatia może jednak pomóc też w wielu innych przypadkach. Bywa pomocna przy bólach głowy czy reumatyzmie.

Przy stosowaniu tych środków, tak samo jak wszystkich innych, istotne jest, by stosować się do wskazań producenta. Opisy preparatów można znaleźć na stronie apteki internetowej, jak również skonsultować się z personelem.

Utworzono: 2023-07-30

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Apteka Urtica
Adres: Królowej Jadwigi 12
Telefon: 571-381-182
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Kod pocztowy: 47-232

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYOROME SC

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

HSI Sp. z o.o.© Copyright 2024 - nobodysperfect.pl