Opis


Osoby poszukujące sprawdzonej firmy, która oferuje nowoczesny sprzęt do wykonywania różnych prac ogrodniczych i leśniczych, powinny zapoznać się z asortymentem sklepu internetowego Polski Drwal.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się pilarki elektryczne Makita. Proponowany sprzęt wyróżnia się przemyślanym designem, trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i różne inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Ponadto model jest o wiele lżejszy od odpowiednika spalinowego. Poza tym asortyment obejmuje piły akumulatorowe, kosiarki, kosy, dmuchawy do liści, przecinarki do betonu oraz rozmaite narzędzia ogrodowe i warsztatowe (nożyce do żywopłotu, myjki ciśnieniowe, wiertnice, rozdrabniacze ogrodowe, spawarki, sprężarki powietrza, agregaty prądotwórcze).

Osoby zainteresowanie mogą liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego artykułu. Skorzystanie z usług tej firmy to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Utworzono: 2023-10-15

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak
Adres: Węglowa 1
Telefon: 61 64 29 515
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60-122

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYTrekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Ogrodowa 12 – Conference Center

Detoks Narkotykowy© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl