Opis


Praktyczne, komfortowe i przede wszystkim estetyczne są zestawy meblowe, które możesz zamówić w prezentowanej firmie. W katalogu znajdziesz między innymi niemieckie systemy Schroder i Nobilia, ale także polskie meble firmy Drewpol. Największym powodzeniem cieszą się kuchnie na wymiar. Bez problemu dopasujesz je do własnych pomieszczeń, bez względu na ich metraż. 

Acerys oferuje pełne doradztwo w zakresie doboru i kalkulacji ofertowej. Projektanci po zapoznaniu się z potrzebami klienta wykonują wizualizacje, które są przedstawianie klientom. Po ich akceptacji zestawy mebli są dostarczane w ciągu kilku tygodni. 

Producenci poszczególnych modeli kładą szczególny nacisk na dokładne wykończenie i utrzymanie jak najniższej ceny. Perfekcyjnie połączone elementy, wyjątkowe kolory i struktura mebli przyciągają wzrok każdego użytkownika. Zestawy idealnie prezentują się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach.  Przygotowywanie posiłków w takich warunkach jest dla każdego użytkownika prawdziwą przyjemnością.

Utworzono: 2023-10-28

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Acerys
Adres: Al. Krakowska 264
Telefon: +48 22 878 11 96
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-210

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYOśrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski

Dom opieki "Zacisze"© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl