Opis


Pies to nie tylko przyjemność, ale też ogromny obowiązek, który spoczywa na barkach przyszłych właścicieli. Należy więc zadbać o to, by wspólne życie było możliwie jak najbardziej komfortowe i bezproblemowe. W tym celu warto zgłosić się na szkolenia dla psów we Wrocławiu lub innych miejscowościach. Miejscem godnym uwagi jest Dog Unifursity, czyli szkoła dla czworonogów, która może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami. Zgłaszać się mogą do niej wszystkie osoby, chcące zrozumieć zachowania swojego psa oraz poprawić wspólną relację.

Szkolenia dla psów to nie tylko nauka podstawowych komend, o czym warto pamiętać. Jest to także nauka socjalizacji, chodzenia na luźnej smyczy, jak również nauka eliminowania niepożądanych zachowań, takich jak agresja wobec rowerzystów, czy też innych psów. Spotkania te dedykowane są szczeniętom oraz osobnikom dorosłym, niezależnie od ich rasy. Mogą one odbywać się grupowo lub indywidualnie, w zależności od określonego przypadku.

Utworzono: 2019-05-13

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Tomasz Bywalski DOG UNIFURSITY
Adres: Makowa 26B
Telefon: 531 936 649
Miejscowość: Kiełczów
Kod pocztowy: 55-093

OPINIA


Dnia 2020-06-24 09:49:41 blacktiger462 napisał:
Świetny specjalista od szkolenia psów. Bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy - widać w tym fachową wiedzę i umiejętności. :)
Ocena: 4

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYDetoksVIP

lgme.pl

E-CDP© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl