Opis


Szykowne czarne spodnie na każdą okazję? Tym właśnie charakteryzują się popularne w ostatnim czasie Chinosy. Ich prosty, ponadczasowy fason zaskarbił sobie sympatię setek mężczyzn na całym świecie i do dzisiaj uznawane są za jeden z najbardziej pożądanych elementów garderoby. Ceniona jest przede wszystkim ich uniwersalność. Można je bowiem założyć zarówno na biznesowy brunch, rodzinne spotkanie, jak i wieczorną imprezę.

W doskonałej cenie znajdziesz czarne spodnie Chino w ofercie firmy Di Selentino. To polska marka odzieżowa, która dystrybuuje swoje produkty m.in. do Dubaju czy USA. Doceniana jest przez wszystkich klientów, którzy w tworzeniu stylizacji stawiają na pierwszym miejscu szyk i elegancję. Proponowane przez nich spodnie czy koszule gwarantują również komfortowe użytkowanie, co osiągnięto m.in. dzięki używaniu wysokogatunkowych materiałów.

Chcesz przekonać się, jak pięknie są uszyte ich ubrania? Sprawdź ofertę, którą możesz znaleźć na stronie internetowej firmy. Z pewnością docenisz dbałość o detale, a także niebanalny styl, wzorowany na włoskich trendach.

Utworzono: 2019-09-01

Zdjęcie


Mapa

ADRES

Nazwa: Di Selentino
Adres: Kopanina 54
Telefon: +48 606 213 575
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 60--10

OPINIA


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

SOCIAL
Oceń firmę (0 z 0 głosów)OKOLICZNE FIRMYTrekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Ogrodowa 12 – Conference Center

Detoks Narkotykowy© Copyright 2023 - nobodysperfect.pl